(Entity Reference) Field Formatters (3.0.0-rc0) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Label
ar: التسمية

en: Inline
ar: داخل المحتوى

en: Field name
ar: اسم الحقل

en: Hidden
ar: مخفي

en: Above
ar: أعلاه

en: Field formatter
ar: منسق الحقل

en: Formatter settings
ar: إعدادات المنسق

en: View mode
ar: نمط المشاهدة
