(Entity Reference) Field Formatters (3.0.0-rc1) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Label
sk: Označenie

en: Inline
sk: V riadku

en: Field name
sk: Meno poľa

en: Hidden
sk: Skryté

en: Above
sk: Nad

en: Formatter settings
sk: Nastavenia formátovača

en: View mode
sk: Režim zobrazenia

en: Visually Hidden
sk: Vizuálne skryté

en: Link to the entity
sk: Odkaz na entitu.
