(Entity Reference) Field Formatters (3.0.0-rc3) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Inline
id: Sebaris

en: Field name
id: Nama bidang isian

en: Hidden
id: Tersembunyi

en: Above
id: Di atas

en: Formatter
id: Pengformat

en: Field formatter
id: Pemformat Field

en: Formatter settings
id: Pengaturan formatter

en: View mode
id: Modus tampilan

en: Visually Hidden
id: Tersembunyi secara visual

en: Link to the entity
id: Tautan ke entity
