(Entity Reference) Field Formatters (3.0.0-rc3) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Label
ka: სათაური

en: Inline
ka: ერთ ხაზზე

en: Field name
ka: ველის სახელი

en: Hidden
ka: დამალული

en: Above
ka: ზემოთ
