(Entity Reference) Field Formatters (3.0.0-rc3) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Label
ku: پێناس

en: Inline
ku: ناوهێڵ

en: Field name
ku: ناوی خانە

en: Hidden
ku: شارراوە

en: Above
ku: سەرەوە
