(Entity Reference) Field Formatters (3.0.0-rc4) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Label
da: Etiket

en: Inline
da: Integreret

en: Field name
da: Feltnavn

en: Hidden
da: Skjult

en: Above
da: Ovenover

en: Formatter
da: Formatering

en: Field formatter
da: Felt-formattering

en: Formatter settings
da: Indstillinger for formatering

en: Visually Hidden
da: Skjult visuelt

en: Link to the entity
da: Link til entity
