(Entity Reference) Field Formatters (3.0.0-rc4) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Label
hr: Oznaka

en: Inline
hr: U istom redu

en: Field name
hr: Naziv polja

en: Hidden
hr: Skriveno

en: Above
hr: Iznad
