(Entity Reference) Field Formatters (3.0.0-rc4) - en to uk translation catalogue (27 entries)

en: Label
uk: Мітка

en: Inline
uk: В одному рядку

en: Field name
uk: Назва поля

en: Hidden
uk: Приховано

en: Above
uk: Зверху

en: Formatter
uk: Форматер

en: Field formatter
uk: Форматер поля

en: Formatter settings
uk: Налаштування форматера

en: View mode
uk: Режим перегляду

en: Visually Hidden
uk: Візуально приховано

en: Link to the entity
uk: Посилання до сутності

en: Collection of general formatters that display a single field from the referenced entity.
uk: Набір загальних засобів форматування, які відображають одне поле з сутності за посиланням.

en: Machine name of the field
uk: Машинне ім'я поля

en: Machine name of the formatter
uk: Машинна назва форматера

en: Field %field_name displayed.
uk: Відображається поле %field_name.

en: Field not configured.
uk: Поле не налаштовано.

en: View display %view_mode used.
uk: Режим перегляду %view_mode використано.

en: View display not configured.
uk: Режим перегляду не налаштовано.

en: Field formatter from view display
uk: Форматер поля з режим перегляду

en: Formatter %type used.
uk: Використовується форматер %type.

en: Formatter not configured.
uk: Форматер не налаштований.

en: Field formatter with inline settings
uk: Форматування полів із вбудованими налаштуваннями

en: Field linker
uk: Пов’язувач полів

en: Link to this @entity_label
uk: Посилання на цю сутність @entity_label

en: Links the field to this (parent) entity (if supported by the field formatter, overriding referenced entity link settings).
uk: Пов’язує поле з цією (батьківською) сутністю (якщо підтримується форматером полів, замінюючи параметри посилання на сутність за посиланням).

en: Linked to this (parent) @entity_label
uk: Пов’язано з цією (батьківською) сутністю @entity_label

en: Target field label visibility setting
uk: Налаштування видимості мітки цільового поля
