(Entity Reference) Field Formatters (3.0.0-rc5) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Label
be: Подпіс

en: Inline
be: Убудаваны

en: Field name
be: Назва поля

en: Hidden
be: Схаваць

en: Above
be: Вышэй

en: Field formatter
be: Фарматэр поля

en: View mode
be: Лад выгляду
