(Entity Reference) Field Formatters (3.0.0-rc5) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Label
lt: Etiketė

en: Inline
lt: Eilutėje

en: Field name
lt: Laukelio pavadinimas

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: Above
lt: Virš

en: Field formatter
lt: Laukelio formuotojas

en: View mode
lt: Peržiūros būsena

en: Visually Hidden
lt: Vizualiai paslėpta

en: Link to the entity
lt: Nuoroda į esybę
