(Entity Reference) Field Formatters (3.0.0) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Label
fi: Tunnus

en: Inline
fi: Avoin

en: Field name
fi: Kentän nimi

en: Hidden
fi: Piilotettu

en: Above
fi: Yläpuolella

en: Formatter
fi: Muokkaaja

en: Field formatter
fi: Kentän muokkaaja

en: View mode
fi: Näyttötila

en: Link to the entity
fi: Linkki entiteettiin
