Field Formatter (8.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Field name
tr: Alan adı

en: Formatter
tr: Biçimleyici

en: Field formatter
tr: Alan biçimleyici

en: Formatter settings
tr: Biçimleyici ayarları

en: View mode
tr: Görünüm kipi
