Field Formatter (8.x-1.0-rc1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Field name
id: Nama bidang isian

en: Formatter
id: Pengformat

en: Field formatter
id: Pemformat Field

en: Formatter settings
id: Pengaturan formatter

en: View mode
id: Modus tampilan
