Field Formatter (8.x-1.0) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Field name
es: Nombre del campo

en: Formatter
es: Formateador

en: Field formatter
es: Formateador de campo

en: Formatter settings
es: Opciones de formateador

en: View mode
es: Modo de vista
