Field Formatter (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Field name
hu: Mező neve

en: Formatter
hu: Formázó

en: Field formatter
hu: Mező formázó

en: Formatter settings
hu: Formázó beállításai

en: View mode
hu: Nézetmód
