Field Formatter (8.x-1.2) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Label
cs: Popisek

en: Field name
cs: Název pole

en: Hidden
cs: Skryté

en: Above
cs: Nad

en: Formatter
cs: Formátovač

en: Field formatter
cs: Formátovač pole

en: Formatter settings
cs: Nastavení formátovače

en: View mode
cs: Režim zobrazení

en: Visually Hidden
cs: Skrytý vizuálně
