Field Formatter (8.x-1.2) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Label
pl: Etykieta

en: Inline
pl: Przed polem

en: Field name
pl: Nazwa pola

en: Hidden
pl: Ukryty

en: Above
pl: Ponad polem

en: Formatter
pl: Formater

en: Field formatter
pl: Formater pola

en: Formatter settings
pl: Ustawienia formatera

en: View mode
pl: Tryb widoku

en: Visually Hidden
pl: Niewidoczny
