(Entity Reference) Field Formatters (8.x-1.2) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Label
sv: Etikett

en: Inline
sv: Löpande

en: Field name
sv: Fältnamn

en: Hidden
sv: Dold

en: Above
sv: Ovanför

en: Formatter
sv: Formaterare

en: Field formatter
sv: Fältformaterare

en: Formatter settings
sv: Inställningar för formaterare

en: View mode
sv: Visningsläge

en: Visually Hidden
sv: Visuellt dold
