(Entity Reference) Field Formatters (8.x-2.0-beta0) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Inline
bo: ཕྲེང་ནང་དུ

en: Field name
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་མིང

en: Hidden
bo: སྦས་ཡོད་པ

en: Above
bo: གོང་དུ

en: Formatter
bo: རྣམ་གཞག་སྒྲིག་བྱེད

en: View mode
bo: མཐོང་རིས་ཀྱི་རྣམ་པ
