(Entity Reference) Field Formatters (8.x-2.0-beta0) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Label
es: Etiqueta

en: Inline
es: En línea

en: Field name
es: Nombre del campo

en: Hidden
es: Oculto

en: Above
es: Encima

en: Formatter
es: Formateador

en: Field formatter
es: Formateador de campo

en: Formatter settings
es: Opciones de formateador

en: View mode
es: Modo de vista

en: Visually Hidden
es: Oculto visualmente

en: Link to the entity
es: Enlace a la entidad
