(Entity Reference) Field Formatters (8.x-2.0-beta0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Label
km: ស្លាក

en: Inline
km: ក្នុង​តួ

en: Field name
km: ឈ្មោះ​វាល

en: Hidden
km: ដែល​លាក់

en: Above
km: ខាង​លើ
