(Entity Reference) Field Formatters (8.x-2.0-beta0) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Label
pl: Etykieta

en: Inline
pl: Przed polem

en: Field name
pl: Nazwa pola

en: Hidden
pl: Ukryty

en: Above
pl: Ponad polem

en: Formatter
pl: Formater

en: Field formatter
pl: Formater pola

en: Formatter settings
pl: Ustawienia formatera

en: View mode
pl: Tryb widoku

en: Visually Hidden
pl: Niewidoczny

en: Link to the entity
pl: Odnośnik do encji
