(Entity Reference) Field Formatters (8.x-2.0-beta0) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Label
sr: Ознака

en: Field name
sr: Назив поља

en: Hidden
sr: Сакривено

en: Field formatter
sr: Форматер поља

en: View mode
sr: Врста приказа

en: Link to the entity
sr: Линк ка ентитету
