(Entity Reference) Field Formatters (8.x-2.0-beta0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Inline
ta: ஒரேவரியில்

en: Field name
ta: புலப் பெயர்

en: Hidden
ta: மறைந்தது

en: Above
ta: மேலே

en: View mode
ta: பார்க்கும் முறை
