(Entity Reference) Field Formatters (8.x-2.0-beta1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Label
bs: Oznaka

en: Inline
bs: U liniji

en: Field name
bs: Ime polja

en: Hidden
bs: Sakriven

en: Above
bs: Iznad
