(Entity Reference) Field Formatters (8.x-2.0-beta1) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Label
cs: Popisek

en: Field name
cs: Název pole

en: Hidden
cs: Skryté

en: Above
cs: Nad

en: Formatter
cs: Formátovač

en: Field formatter
cs: Formátovač pole

en: Formatter settings
cs: Nastavení formátovače

en: View mode
cs: Režim zobrazení

en: Visually Hidden
cs: Skrytý vizuálně

en: Link to the entity
cs: Odkaz na entitu
