(Entity Reference) Field Formatters (8.x-2.0-beta1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Label
eu: Etiketa

en: Inline
eu: Lerro berean

en: Field name
eu: Eremu izena

en: Hidden
eu: Ezkutua

en: Above
eu: Gainean

en: Field formatter
eu: Eremu formateatzaile
