(Entity Reference) Field Formatters (8.x-2.0-beta1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Label
vi: Nhãn

en: Inline
vi: Trên cùng dòng

en: Field name
vi: Tên trường

en: Hidden
vi: Ẩn

en: Above
vi: Bên trên

en: View mode
vi: Chế độ hiển thị
