(Entity Reference) Field Formatters (8.x-2.0-beta2) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Label
lv: Etiķete

en: Inline
lv: Vienā līmenī

en: Field name
lv: Lauka vārds

en: Hidden
lv: Slēpts

en: Above
lv: Virs

en: Formatter
lv: Formatētājs

en: View mode
lv: Skata režīms

en: Visually Hidden
lv: Vizuāli Slēpts
