(Entity Reference) Field Formatters (8.x-2.0-beta2) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Label
fa: برچسب

en: Inline
fa: درون خطی

en: Field name
fa: نام میدان

en: Hidden
fa: پنهان

en: Above
fa: بالا

en: Field formatter
fa: قالب دهنده میدان

en: View mode
fa: نحوه نمایش

en: Link to the entity
fa: واصلی به عنصر
