(Entity Reference) Field Formatters (8.x-2.0-beta3) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Label
gl: Etiqueta

en: Inline
gl: En liña

en: Field name
gl: Nome de campo

en: Hidden
gl: Oculto

en: Above
gl: Enriba

en: Formatter
gl: Formateador

en: Field formatter
gl: Formatador do campo

en: View mode
gl: Modo de vista

en: Link to the entity
gl: Ligazón á entidade
