(Entity Reference) Field Formatters (8.x-2.0-beta2) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Field name
am: የመስኩ ስም

en: Hidden
am: ድብቅ

en: Field formatter
am: የመስክ መቅረፅ

en: View mode
am: የእይታ ሁኔታ

en: Link to the entity
am: ከአካሉ ጋር አገናኝ
