Field Gallery (2.0.0-rc1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Field
el: Πεδίο

en: Usage
el: Χρήση

en: About
el: Περί

en: Display type
el: Τύπος εμφάνισης

en: Image style
el: Στυλ εικόνας

en: None (original image)
el: Κανένα (αρχική εικόνα)
