Field Gallery (2.0.0-rc1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Field
eu: Eremua

en: Usage
eu: Erabilera

en: About
eu: (r)i buruz

en: Display type
eu: Bistaratu mota

en: Image style
eu: Irudiaren tankera
