Field Gallery (2.0.0-rc1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Field
vi: Trường

en: Usage
vi: Sử dụng

en: About
vi: Giới thiệu

en: Display type
vi: Kiểu trình bày

en: Image style
vi: Kiểu dáng ảnh

en: None (original image)
vi: Không (ảnh gốc)
