Field Gallery (2.0.0-rc2) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Field
ca: Camp

en: Usage
ca: Ús

en: About
ca: Detalls

en: Display type
ca: Tipus de visualització

en: Image style
ca: Estil de la imatge

en: None (original image)
ca: Cap (imatge original)

en: Configure Image Styles
ca: Configura els estils d'imatge
