Field Gallery (2.0.0-rc2) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Field
da: Felt

en: Previous button text
da: Forrige knap tekst

en: Next button text
da: Næste knap tekst

en: Usage
da: Brug

en: About
da: Om

en: Display type
da: Display-type

en: Image style
da: Billedformat

en: None (original image)
da: Ingen (originalt billede)

en: Configure Image Styles
da: Tilpas Image Styles
