Field Gallery (2.0.0-rc2) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Field
fr: Champ

en: Previous button text
fr: Texte du bouton Précédent

en: Next button text
fr: Texte du bouton Suivant

en: Usage
fr: Utilisation

en: About
fr: À propos

en: Display type
fr: Type d'affichage

en: Image style
fr: Style d'image

en: None (original image)
fr: Aucun (image d'origine)

en: Configure Image Styles
fr: Configurer les styles d'images
