Field Gallery (8.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Field
et: Väli

en: Display type
et: Kuva tüüp

en: Image style
et: Pildi stiil

en: None (original image)
et: Puudub (algne pilt)

en: Configure Image Styles
et: Seadista pildistiile
