Field Group (4.0.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (19 entries)

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: None
ka: არცერთი

en: Weight
ka: წონა

en: Label
ka: სათაური

en: Update
ka: განახლება

en: Region
ka: რეგიონი

en: Horizontal
ka: ჰორიზონტალური

en: Vertical
ka: ვერტიკალური

en: Fields
ka: ველები

en: Details
ka: დეტალები

en: Attributes
ka: ატრიბუტები

en: Effect
ka: ეფექტი

en: Save and continue
ka: შენახვა და გაგრძელება
