Field Group (4.0.0-alpha1) - en to or translation catalogue (6 entries)

en: delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Weight
or: ଓଜନ

en: Direction
or: ଦିଗ
