Field Group (4.0.0) - en to bn translation catalogue (15 entries)

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Description
bn: বিবরণ

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: None
bn: একটিও নয়

en: Weight
bn: ভর

en: Update
bn: আপডেট

en: Region
bn: অঞ্চল

en: Fields
bn: ফিল্ড

en: Details
bn: বিস্তারিত

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Save and continue
bn: সংরক্ষণ করে এগিয়ে যাও
