Field Group (4.0.0) - en to sq translation catalogue (14 entries)

en: delete
sq: fshij

en: Delete
sq: Fshij

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Weight
sq: Pesha

en: Update
sq: Rifresko

en: Region
sq: Sektori

en: Details
sq: Hollësi

en: About
sq: Informacione

en: Direction
sq: Orientimi

en: Save and continue
sq: Ruaj dhe vazhdo
