Field Group (8.x-1.0-rc3) - en to lo translation catalogue (5 entries)

en: delete
lo: ລຶບ

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: (active tab)
lo: (ແຖບທີ່ກຳລັງໃຊ້ງານ)
