Field Group (8.x-1.0-rc4) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Edit
af: Wysig

en: None
af: Geen

en: Update
af: Dateer op

en: Direction
af: Rigting
