Field Group (8.x-1.0-rc4) - en to ta translation catalogue (19 entries)

en: delete
ta: அழி

en: Delete
ta: அழி

en: Cancel
ta: விலகு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Edit
ta: மாற்று

en: None
ta: இல்லை

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Update
ta: புதுப்பிக்க

en: Horizontal
ta: கிடைநிலை

en: Vertical
ta: செங்குத்து

en: Details
ta: விவரங்கள்

en: Clone
ta: போலிகை

en: Migrate
ta: புலம்பெயர்ப்பு

en: Tabs
ta: தாவல்கள்

en: Effect
ta: விளைவு

en: Direction
ta: திசை

en: (active tab)
ta: (நடப்பு கீற்று)
