Field Group (8.x-1.0-rc5) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Label
si: ලේබලය

en: Direction
si: දිශාව

en: Save and continue
si: Save කර ඉදිරියට යන්න.
