Field Group (8.x-3.0-rc1) - en to nl translation catalogue (67 entries)

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Description
nl: Beschrijving

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Edit
nl: Bewerken

en: None
nl: Geen

en: Update
nl: Bijwerken

en: Region
nl: Gebied

en: Horizontal
nl: Horizontaal

en: Vertical
nl: Verticaal

en: Fields
nl: Velden

en: Group name
nl: Groepsnaam

en: Attributes
nl: Attributen

en: Clone
nl: Dupliceren

en: Default state
nl: Standaardstatus

en: Add group
nl: Groep toevoegen

en: Collapsible
nl: Inklapbaar

en: Slow
nl: Langzaam

en: Fast
nl: Snel

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: Identifier
nl: Identificatiemiddel

en: Data
nl: Gegevens

en: About
nl: Over

en: Effect
nl: Bewerking

en: Speed
nl: Snelheid

en: Entity type
nl: Entiteitstype

en: Add a new group
nl: Een nieuwe groep toevoegen

en: Direction
nl: Richting

en: Save and continue
nl: Opslaan en doorgaan

en: Migration
nl: Migratie

en: Create group
nl: Groep aanmaken

en: Bundle
nl: Bundel

en: Accordion
nl: Accordeon

en: Fieldset
nl: Veldengroep

en: Field group label
nl: Veldengroeplabel

en: (active tab)
nl: (actieve tabblad)

en: More Information
nl: Meer informatie

en: Label element
nl: Element labelen

en: View mode
nl: Weergavemodus

en: HTML element
nl: HTML-element

en: Field group format:
nl: Veldgroep-formaat:

en: The css class must include only letters, numbers, underscores and dashes.
nl: De CSS-klasse mag alleen letters, cijfers, onderstrepingstekens en koppeltekens bevatten.

en: Are you sure you want to delete the group %group?
nl: Weet u zeker dat u de groep %group wilt verwijderen?

en: The group %group has been deleted from the %type content type.
nl: De groep %group werd verwijderd van het inhoudstype %type.

en: This fieldgroup renders child groups as jQuery accordion.
nl: Deze veldengroep geeft onderliggende groepen weer als een jQuery-accordeon.

en: This fieldgroup renders the content in a div, part of accordion group.
nl: Deze veldengroep geeft de inhoud weer in een div, als onderdeel van een accordeongroep.

en: Extra CSS classes
nl: Extra CSS-klassen

en: Horizontal Tabs
nl: Horizontale tabbladen

en: Fieldgroups
nl: Veldgroepen

en: <p class="fieldgroup-help">Fields can be dragged into groups with unlimited nesting. Each fieldgroup format comes with a configuration form, specific for that format type.<br />Note that some formats come in pair. These types have a html wrapper to nest its fieldgroup children. E.g. Place accordion items into the accordion, vertical tabs in vertical tab group and horizontal tabs in the horizontal tab group. There is one exception to this rule, you can use a vertical tab without a wrapper when the additional settings tabs are available. E.g. node forms.</p>
nl: <p class="fieldgroup-help">Velden kunnen in groepen worden gesleept met een onbeperkt aantal niveaus. Iedere veldgroep komt met een configuratieformulier, specifiek voor dat type.<br />Houd er rekening mee dat sommige formaten in paren komen. Deze typen hebben een HTML-wrapper waarin de onderliggende veldgroepen worden ingesloten. Plaats bijvoorbeeld accordeon-items in de accordeongroep, verticale tabbladen in de verticale tabbladengroep en horizontale tabbladen in de horizontale tabbladengroep. Er is één uitzondering op deze regel. U kunt een verticaal tabblad gebruiken zonder wrapper wanneer tabbladen voor extra instellingen beschikbaar zijn, zoals bij nodeformulieren.</p>

en: New group %label successfully created.
nl: Nieuwe groep %label werd met succes gecreëerd.

en: Fieldgroup @group is not cloned since a group already exists with the same name.
nl: Veldgroep @group werd niet gedupliceerd, omdat er al een groep bestaat met dezelfde naam.

en: Fieldgroup @group cloned successfully.
nl: Veldgroep @group werd met succes gedupliceerd.

en: Show label
nl: Label tonen

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
nl: Een unieke systeemnaam die bestaat uit letters, cijfers en onderstrepingstekens.

en: E.g. name="anchor"
nl: Bijvoorbeeld name="anker"

en: Mark group as required if it contains required fields.
nl: Groep verplicht maken als deze verplichte velden bevat.

en: The parent group of this group
nl: De bovenliggende groep van deze groep

en: Display element open by default.
nl: Element standaard geopend weergeven.

en: Select source display
nl: Bronweergave selecteren

en: Mark as required
nl: Als verplicht markeren

en: Description : @description
nl: Beschrijving : @description

en: Default state open
nl: Standaard geopend

en: Default state closed
nl: Standaard gesloten

en: For more information about this module please visit the <a href="@link">module page</a>.
nl: Ga voor meer informatie over deze module naar de <a href="@link">modulepagina</a>.
