Field Group (8.x-3.0-rc2) - en to ne translation catalogue (21 entries)

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Weight
ne: वजन

en: Label
ne: लेबल

en: Update
ne: अपडेट

en: Region
ne: क्षेत्र

en: ID
ne: परिचय

en: Details
ne: विस्तृत

en: Clone
ne: प्रतिरूप

en: Tabs
ne: ट्याबहरू

en: About
ne: बारेमा

en: Direction
ne: दिशा

en: Save and continue
ne: बचत गर्नुस अनि अगाडि बढ्नुस

en: Bundle
ne: पोका

en: View mode
ne: हेर्ने शैली
