Field Group (8.x-3.0-rc2) - en to pl translation catalogue (50 entries)

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Edit
pl: Edytuj

en: None
pl: Brak

en: Weight
pl: Waga

en: Label
pl: Etykieta

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Horizontal
pl: Poziomo

en: Vertical
pl: Pionowo

en: Fields
pl: Pola

en: Details
pl: Szczegóły

en: Group name
pl: Nazwa grupy

en: Attributes
pl: Atrybuty

en: Clone
pl: Klonuj

en: Tab
pl: Karta

en: Default state
pl: Domyślny stan

en: Collapsible
pl: Zwijalne

en: Slow
pl: Wolno

en: Fast
pl: Szybko

en: Tabs
pl: Zakładki

en: Identifier
pl: Identyfikator

en: About
pl: O stronie

en: Effect
pl: Efekt

en: Speed
pl: Prędkość

en: Entity type
pl: Typ encji

en: Direction
pl: Kierunek

en: Save and continue
pl: Zachowaj i kontynuuj

en: Migration
pl: Migracja

en: Bundle
pl: Zestaw

en: Fieldset
pl: Grupa pól

en: Field group label
pl: Etykieta grupy pól

en: (active tab)
pl: (aktywna karta)

en: View mode
pl: Tryb widoku

en: HTML element
pl: Element HTML

en: Field group format:
pl: Format grupy pól:

en: Are you sure you want to delete the group %group?
pl: Czy na pewno usunąć grupę %group?

en: The group %group has been deleted from the %type content type.
pl: Grupa %group została usunięta z rodzaju zawartości %type.

en: Extra CSS classes
pl: Dodatkowe klasy CSS

en: Horizontal Tabs
pl: Poziome karty

en: Fieldgroups
pl: Grupy pól

en: <p class="fieldgroup-help">Fields can be dragged into groups with unlimited nesting. Each fieldgroup format comes with a configuration form, specific for that format type.<br />Note that some formats come in pair. These types have a html wrapper to nest its fieldgroup children. E.g. Place accordion items into the accordion, vertical tabs in vertical tab group and horizontal tabs in the horizontal tab group. There is one exception to this rule, you can use a vertical tab without a wrapper when the additional settings tabs are available. E.g. node forms.</p>
pl: <p class="fieldgroup-help">Pola mogą być przeciągane w grupy z nieskończoną ilością podgrup. Każdy format grupy posiada formularz konfiguracyjny, odpowiedni dla tego typu formatu.<br />Pamiętaj, że niektóre formaty są sparowane. Posiadają one znacznik HTML do obejmowania elementów podrzędnych. Na przykład umieszczenie elementów akordeonu w akordeonie, zakładki pionowe i grupie zakładki pionowej i poziome w grupie zakładek poziomych. Istnieje jeden wyjątek od tej reguły. Można używać kart pionowych bez elementu obejmującego, kiedy dostępne są dodatkowe zakładki ustawień takie jak na formularzu węzła.</p>

en: New group %label successfully created.
pl: Utworzono nową grupę %label.

en: Fieldgroup @group cloned successfully.
pl: Grupa pól @group została sklonowana.

en: Show label
pl: Pokaż etykietę

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
pl: Unikalna nazwa systemowa zawierająca litery, cyfry i znaki podkreślenia.

en: E.g. name="anchor"
pl: Przykładowo: name="anchor"
